O nas

Wychodząc naprzeciw, ciągle rosnącemu zapotrzebowaniu na wynajem komfortowych i atrakcyjnie usytuowanych apartamentów, proponujemy Państwu możliwość wynajęcia mieszkań znajdujących się w samym centrum Krakowa. Naszym głównym celem, jest zorganizowanie naszym gościom atrakcyjnego i komfortowego pobytu w Krakowie oraz zapewnienie wszelkiego rodzaju, kompleksowej pomocy, tak by ich wypoczynek w naszym, pięknym mieście, był wyjątkowy i niezapomniany.

W naszej szerokiej ofercie, posiadamy duże, luksusowe apartamenty, jak i bardzo kameralne studia, co sprawia, ze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Licząc się z Państwa opiniami i uwagami, nasze apartamenty są stale udoskonalane.

Każde mieszkanie z naszej oferty, to niezależny, w pełni wyposażony apartament, który zapewni komfortowy pobyt przez cały okres najmu. Do każdej osoby podchodzimy i indywidualnie oraz elastycznie, co sprawia, że zadowoleni z pobytu goście chętnie do nas wracają, niejednokrotnie polecając nasze apartamenty swoim bliskim. Naszą ofertę kierujemy do gości indywidualnych, rodzin, grup przyjaciół chcących odpocząć kilka dni w naszym pięknym mieście, jak i proponujemy Państwu mieszkania do wynajmu długoterminowego np. dla biznesmenów, mieszkających w Krakowie służbowo, czy studentów będących na wymianach pomiędzy uczelniami.

 

Atrakcyjna lokalizacja

Największą zaletą naszych apartamentów jest ich atrakcyjna lokalizacja. Wszystkie wynajmowane Państwu mieszkania, zlokalizowane są w samym centrum Krakowa lub w najbliższym sąsiedztwie Starego Miasta, z którego szybko dostaniemy się w każde miejsce Krakowa. Starannie dobieramy lokalizacje naszych apartamentów, by gwarantować gościom łatwy dostęp do najważniejszych zabytków miasta, muzeów, restauracji, teatrów i innych centrów rozrywki, a z drugiej strony, by zapewnić Państwu spokój, ciszę i wypoczynek.

Komfort i najwyższa jakość

Całą dobę, siedem dni w tygodniu, kilkanaście wykwalifikowanych osób, dba o Państwa komfort pobytu i najwyższą jakość świadczonych usług, zapewniając przy tym konkurencyjną cenę oraz dużą ilość przestrzeni i domową atmosferę, której tak brakuje w ofertach hotelowych. Organizując Państwu pobyt w Krakowie, zapewniamy nie tylko nocleg, ale również oferujemy Państwu szereg dodatkowych usług, którymi są np. transfery, organizacja wycieczek z profesjonalnymi przewodnikami, dowóz zakupów, czy usługi pralni.

Satysfakcja

Dokładamy wszelkich starań, by każdy z gości znalazł w naszej ofercie propozycję, która go w pełni usatysfakcjonuje. Dzięki takim rozwiązaniom, noclegi w naszych apartamentach, mogą być noclegami tanimi, w świetnej lokalizacji i o bardzo wysokim standardzie.

Zapraszamy Państwa do Krakowa.